Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » EntityFramework segítséget...

EntityFramework segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés
Visual Studio 2010 alatt próbáltam kiépíteni a codefirst-ös adatbázisomat, és nem sikerült, mert állandóan meghalt connectionString hibaüzenettel. Most feltettem a 2012-es visual studiot, és ugyanúgy nem jön létre semmilyen tábla az adatbázisomban, de még csak hibaüzenetet sem kapok, egyszerűen lefut a kód és kész. Be kell valahol állítani külön a hibaüzenetek megjelenítését? Vagy más probléma van?

2014. jan. 11. 10:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Csak a dolog szépséghibája miatt kérdeztem, igazából tényleg nem fontos.


Egyébként mi a különbség aközött ha meghívom a context osztályomból a "createifnotexists" utasítást, és aközött, ha definiálok egy initializer objektumot amit a "CreateDatabaseIfNotExists<>" -ből származtatok.

2014. jan. 12. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!