Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » CoD2-höz egy hacket szeretnék...

CoD2-höz egy hacket szeretnék készíteni, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy C++-ba majd dll filet csinálok és injectorral be injectelem a cod 2 be. Nekem elég egy norecoil is, cod 4 hez tudok kódot de cod 2 höz nem. Milyen kód kell a cod 2 norecoilhoz?

2014. jan. 24. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Ne csaljá, legyél tisztességes! Free to play (más néven pay to win) játékokban csalhatsz, sőt! Csaljál is! De ami nem az, abba ne.
2014. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ebből áll a hack-készítés nem? Vagy gondolod az összes hackernek-crackernek itt szórjuk a hinteket?
2014. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
hiába mondjátok ne csaljon cod2 ben 90 % csal a 10 % normális meg megpróbálja elfogadni de egy idő után szerintem mindenkinek a tűrő határát át lehet törni és ez nem a biblia hogy megdobnak kővel dobj vissza kennyérel ha nem le whznak dobj be egy aimot azt tanítsd moresre és ved el kedvét a csalástól.
2014. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom terjeszteni ne aggódjatok, tulajdonképpen nem szeretek hackelni ezért nem is használnám, meg amúgy is egy norecoil nem halál.
2014. jan. 24. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
De csalásnak minősül...
2014. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
De ha nem értesz hozzá, akkor úgy sem tudsz csinálni, azt itt nem tudják elmagyarázni, több éves tapasztalat kell hogy jó programozó legyél.
2014. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
hát az viszont igaz a norecoil is olyan csalás mint az atom mert ha én pls 250 fps mellet még használnék norecoilt akkor ugye nem patogna a célkeresztem a huzos fegyoknál ak47 mini ak ez mondjuk cod4 ben cdo2 ben most nem tudom mi a neve a haosnló az ak47 hez de régebbi gép fegyó de annál is ez a helyzet ha nem patog és egyenletesen tudsz oda lőni ahova akarsz akkor sokkal hamarabb megmurdál az ellenfeled akinek mondjuk nincs ilyen + hackje és ami nem egyenlő a játék szabályait nézve az ár csalás az fpsre nem lehet ezt mondani mert kinek milyen gépre futja vagy van neki.
2014. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
miért nem játszol olyan szerón amin alapból norecoil van?
2014. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!