Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a legjobb Java programo...

Melyik a legjobb Java programozós könyv kezdőknek?

Figyelt kérdés
Agyhullam: Java... velemeny? esetleg mas tipp?

2014. febr. 18. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Agyhullám semmilyen formában nem ajánlott.


Én ezt ajánlom:

[link]


Igaz olyan 11-12ezret kostál, de van benne minden. Szálkezelés, Grafika 2D-3D stb...

2014. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig valahol azt is ajánlották.... kesobb androidos jatekokat/programokat szeretnek irni ha menni fog:)
2014. febr. 18. 10:14
 3/7 Waptolvaj ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy akkor Angster Erzsébet Objektumorientált tervezés és programozás című könyve,két részes.
2014. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az regi kiadas az a baj :/
2014. febr. 18. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha felteszel egy ilyen kérdést akkor annyi eltérő választ kapsz, hogy semmivel nem leszel okosabb. Nekem a fősulin a tanárom pont az agyhullámot ajánlotta, itt meg rögtön az első azt mondja nem jó. :)
2014. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igazad van:) csak nekem ez lessz az első amit megprobalok megtanulni igy 17 evesen azert erdekel melyik könyv könnyebb :) nagyon erdekel engem es tudom hogy nehéz! videok megjobbak lennenek de sajna nemigen talaltam :/
2014. febr. 19. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!