Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet ilyen FB alkalmaz...

Hogyan lehet ilyen FB alkalmazást csinálni? (Több lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék olyat csinálni,hogy van egy kép,de csak akkor lehet megnyitni ha megnyomom a like-ot! Még azt szeretném kérdezni,hogy az ssl tarhelyet hogyan lehet összekötni az FB-vel!
2014. márc. 5. 07:02
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van vele más, de én az ilyen oldalakat elvből elkerülöm és bezárom legyen az a kép bármennyi érdekes.
2014. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Böngészőknél van egy olyan lehetőség hogy bővítmények ezen belül további bővítmények letöltése itt van egy olyan hogy Like skippelő plugin ezt leszeded és kész.


vagy


megnyitod az adott oldalt -> nyomsz egy f12-t -> Frames -> az adott oldal mappája -> images -> ott megjelenik az oldalon található összes kép oldalt mutatni fogja hogy melyik micsoda ha megvan amit kerestél a képen jobb gomb

copy image url és kész.


vagy


fogod és nem vesződsz ezzel hanem belikolod és privátra teszed hogy csak te láthasd.

2014. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:

Nem a megkerüléssel van a bajom, hanem azzal, hogy "erőszakkal" rá akarnak venni a lájkolásra. Még nem is tudod mit látsz, de már ki kell fejezned, hogy tetszik.

(egyébként nincs FB-om)

2014. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem azt akarom,hogy ne tudjak lájkolni,hanem,hogy hogyan lehet csinálni!
2014. márc. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!