Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok XP témákat...

Hogyan tudok XP témákat feltelepíteni a gépre? Letöltöttem kb.20-at és van Styler programom is, de én nem sajátot akarok csinálni hanem az elkészülteket feltelepíteni.

Figyelt kérdés
A mappákban Shellstyle. Dll fálj van ami elvileg egy Alalmazás kiterjesztés. De ha rá kattintok 2x csak annyi történik, hogy a víruskereső leellenörzi. Hogyan tudnám felrakni?
2009. dec. 18. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:
coffeecup.hu-n vannak kész témák, azokat csak telepíteni kell
2009. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű az. Alapból csak a "dedikált" témákat engedi a Windows alkalmazni. Létezik egy dll azonban, az "uxtheme.dll", aminek a patchelésével más, nem dedikált témákat is tudsz használni a gépeden.


Ehhez vagy letöltöd az uxtheme patch-et, vagy letöltöd a "Mac OS X" című csomagot Windows XP-re. Ez egy komplett szkint tartalmaz, amitől hasnlóan fog az XP megjelenni, mint az Os X. Szerintem ez a leghasználhatóbb cucc.

2009. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!