Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programokkal csinálják...

Milyen programokkal csinálják a nagyon látványos filmeket, meséket?

Figyelt kérdés
Itt pl. ilyenre gondolok:Tűzgyűrű(Pacific Rim),Avatar,Transformers,Jégvarázs,Feledés,Acélember,A hobbit–Smaug pusztasága,Gravitáció,Szörny egyetem stb.

#gravitáció #Transformers #feledés #Acélember #Jégvarázs #Avatar #Tűzgyűrű(Pacific Rim) #A hobbit–Smaug pusztasága
2014. márc. 30. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Különböző programokkal csinálják, profi hollywod-i szoftverekkel. Én nem ismerem azokat, nem tudom pontosan mivel csinálják de szerintem általad elérhető szoftverrel is lehet ilyet csinálni, fő a szaktudás. A jobb program legtöbbször időspórolásra kell.
2014. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez pl. az ingyenes Blender programmal készült.

http://www.youtube.com/watch?v=HomAZcKm3Jo

A profik nem pont ezt használják, bár megesett már, hogy egy-egy részfeladathoz ingyesen szoftvert is felhasználtak.

2014. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretném elvenni a kedved, de ezek amiket felsoroltál, híres filmek. Ezekhez színészekkel kell leszerződnöd, díszlet tervezőkkel és egyéb szakmai "tudóssal". Forint milliárdok :( De olyat, mint az előttem válaszoló által meglinkelt videó, te is készíthetsz. Ha megtanulod! Egyébként Garry's móddal is összehozható egy-kettő. Sok sikert azért.
2014. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!