Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kivel csináltatnátok jó...

Lcps kérdése:

Kivel csináltatnátok jó honlapot? (nem az ingyenes érdekel)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Akár itt, de igazából a kérdés az hogy milyen célra.

[link]

2014. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem értenék hozzá, én először rákeresnék a készítőkre. Megnézném a portfólióját első szűrőként. Második szűrő a referenciák "jósága".
2014. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:
100%
Prog.hu-n sok jó szakember van, tedd fel a kérdést állás rovatban! Persze ennél a kérdésednél kicsit kifejtősebben!
2014. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

én többnyire magammal :)

egyébként érdemes olyan céget nézni ami nem tegnap alakult és van némi referenciája nem csak marketingszövege

2014. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Na például az ilyen "gagyi fejlesztőket" amilyet az első válaszoló linkelt messziről kerülném.


Nézz körül a neten, nézz portfóliókat és az alapján válassz.

2014. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na valakinek sértette a szemét, hogy azt mertem (mertük) állítani, hogy értünk a webfejlesztéshez. :)

Egyébként ettől még hasznos amit írtunk, (szóval kedves kérdező ne tévesszen meg az irigyek értékelése). Továbbra is kitartok a véleményem mellett, miszerint mindenképpen olyan céget kell nézni amelyik nem csak a levegőbe beszél, hanem le is tett valamit az asztalra. Persze jó volna azt is tudni, hogy mi a pontos feladat. Nekem egyébként nem szimpatikusak azok akik joomla-ra vagy wp-re vagy drupal-ra építenek weboldalt, majd azt adják el. Egyedi igénynek egyedi weboldal... és legfőképpen ne kérjenek el egy kisebb vagyont olyanért, amit csak átalakítottak és hozzáraktak egy skin-t.

2014. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak az információkat.

Így azt hiszem tudom milyen feltételek mellett válasszak

szakembert. További sok sikert mindenkinek.

2014. ápr. 3. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Keresd Impavidus Mortalt a facén.

Az megold minden problémád, bármi is legyen az!

2014. ápr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha kell róla számla akkor nem tudom, ha nem kell róla számla akkor megoldhatom :D
2014. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!