Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudok bootolhato windows8...

Hogy tudok bootolhato windows8at irni dvd-re?

Figyelt kérdés
Mien Dvd iró programal irhatom ki dvd-re a windows 8-at?Az irási sebeség fontos?Naés a programot honan tölthetem le ?

2014. ápr. 13. 20:05
1 2
 1/11 levis56 ***** válasza:

[link]

Ne állíts rajta semmit,hagyd hogy csináljon mindent ezeken a beállításokon.

2014. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sikerült ki irtam a dvd-t a számitogépemel de mikor beraktam a laptopba az nemcsinált semmit Hp pavilion G6 rol van szó jókis gép de van UEFI a biosba anyira nemértek hozá de tudom hogy megakadájoza hogy más windowsot telepitsek rá ez akadájoza? Én windows 8 at akarok de nembootolja be berakom a dvd t és semmi mitegyek?
2014. ápr. 13. 21:07
 3/11 levis56 ***** válasza:

Innen letöltheted.

[link]

2014. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 levis56 ***** válasza:
AZ előző linket ne vedd figyelembe. A telepítést a bios beállítással kezd boot menü elsödlegesre az optikai meghajtót állítsd,mentsd el a beállítást save&exit,újra indul a gép ha jó a telepítő kérni fogja hogy a telepítéshez nyomj meg egy gombot,ezután kövesd az utasításokat.
2014. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A számitogépem bekapcsoláskor bebootolta a Dvd t és inditota a telepitöt de a laptopo kicsit gondolkozot és ki irta hogy pease install an operating system on your hard disk. de miért nem bootolja ö be biosba beálitotam hogy internál dvd rombol bootoljon pörgeti is a dvd t mikor kapcsol be de semmi mitegyek szerviz?Mellesleg nincs rajta windows mivel szeretem volna windows 7et rakni rá ((jobban szeretem)) sikerült leformatálni a hardot de rárakni a windowsot nemengete az uefi miat akkor benevoltam a telepitöbe de mostmár nemenged bele egy telepitöbe se.
2014. ápr. 13. 22:04
 6/11 levis56 ***** válasza:

Nem jól van a boot sorrend beállítva,ezt íta ki a gép.

"Pease telepíteni az operációs rendszert a merevlemezen",tehát hdd-ről bootol amin nem talál op rendszert,csak akkor fog telepíteni ha cd-re állítod a boot menüt de a beállítást el kell menteni (save&exit),ha ezt a szöveget látod katt rá és akkor cdről indít,ha nem találod a mentés és kilépés szöveget próbáld az F4 gombbal.

2014. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 levis56 ***** válasza:
Belépni a bott menübe F12.
2014. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemvagy 5ös angolbol :) Ez asztjelenti hogy telepitsek windowsot a hard diskre de még mindig nemsikerül :(
2014. ápr. 14. 09:20
 9/11 levis56 ***** válasza:
A google fordítást idéztem,de a lényege hogy telepítsd a lemezre az op rendszert,de csak úgy tudod ha az optikai meghajtóról bootol a gép.Most is bootol csak vinyórol akar de mivel nincs telepítve a windows nem tudja elindítani,ergo boot sorrend lemezíróra,telepítő be újrindít,csak így fog menni hacsak a telepítőlemez nincs rosszul írva. A Windows 7 sp1 isó fájlt az író program képfájl írása módban kell kiírni. ennyit tudtam segíteni a többi rajtad múlik.
2014. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ejbenjaro ***** válasza:

Most komolyan, ilyen helyesírással bíró kérdező esetében nem merül fel senkiben, hogy a szövegértéssel is lehetnek neki gondjai? Már az is érdekes, hogy ez a kérdés, hogy került vajon a programozás kategóriába...


Kedves Kérdező!

Ha rám hallgatsz, elviszed szervizbe a gépedet és ott majd megcsinálják. Nem kell mindenkinek számítógép gurunak lenni, vannak szakemberek, akik ebből élnek, aztán majd megcsinálják gyorsan és ügyesen, ezáltal időt és energiát spórolva neked.

2014. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!