Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SAMP scriptelés? (többi lent)

SAMP scriptelés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, hogy hülye kérdés, de szeretnék megtanulni SAMP-ot srciptelni, nem tudok semmit, de komolyan csak az RCON-t kezelni. Lehetséges ezt megtanulni? A cél egy RPG Mod kifejlesztése lenne.



2014. ápr. 17. 16:41
 1/3 Ternó válasza:

csak az RCON-t kezelni.


Az RCON-nak kb semmi köze az egészhez, az nem szkriptelés


Lehetséges ezt megtanulni?

Nem a többi szkripter így született hogy tudja -.- ((hülye kérdésre hülye válasz))


A cél egy RPG Mod kifejlesztése lenne.

Van fogalmad róla mekkora egy alap RPG mod?



A lényeg:

1. Ha nincsenek programozási alapismereteid, nincs minek neki állnod...

2. Ha szerinted a megtanulás azzal kezdődik hogy erre az oldalra írsz, szerintem neki sem állj. Aki a google-t nem tudja használni, annak esélye sincs

3. RPG mod? Konkurencia tudnál lenni több olyan magyar RPG modnak akik 3-4 éve fejlesztenek??


De ha már itt tartunk, egy fejlett RPG modhoz, nem árt ismerni a SQL-t is....


Ez nem egy olyan dolog amit 1 hónap alatt neki állhatsz és menni fog.

2014. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helo!


Kb. ilyen választ vártam és igen próbáltam youtube-n google-n nézegetni de egy dolognál megakadok. A SendClientMassage parancsot nem ismeri fel a pawno. VIszont megoldást a google-ba nem nagyon találtam rá ami működött is volna.

2014. ápr. 19. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lesd meg az includekat, és a pawno alapfájlait, hogy mind meg van-e?
2014. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!