Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ki az, vagy kinek van olyan...

Ki az, vagy kinek van olyan ismerőse, aki képes lenne nekem login és register php fájlokat írni INGYEN?

Figyelt kérdés
Ráér, annyira nem sürgős, de ingyen legyen, vagy sehogy. Az is jó, ha valakinek már van megírva, és kiszedi az adatbázis nevét/jelszavát...
2014. ápr. 20. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Youtube --> Regisztráció/belépés rendszer és van magyar is ha jól emlékszem.
2014. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen ismerősöm, Google-nek hívják, nagyon kedves és segítőkész fickó.
2014. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ. Még jobb lett volna, ha küld linket is, de még egyszer köszönöm.

Második: én is ismerem jó öreg google barátunkat, kértem is a segítségét, adott is választ-többet is-, de nem jöttek be valamiért, ezért kértem más forrásból segítséget.

2014. ápr. 21. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha még guglizni se tudsz, akkor kár erőlködnöd.. mindenesetre ennyit segítek:

[link]

2014. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha mysql nélküli jó írj youtuben AdamWeblapra privátba.

2014. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!