Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » N mérési adatot tartalmaz egy...

N mérési adatot tartalmaz egy tömb egy idősorról. Írjon programot a mozgó átlag kiszámítására, tárolására és kiírására. Adatok bekérés és kiíratás C/C++ nyelven történjen, a többi assembly-ben! HELP!?

Figyelt kérdés

Visual studioban c++-ban dolgoznék kaptam egy ilyen beadandó feladatot hát nem igen értek hozzá segítő kész emberek jelentkezését várom:)

Lehet kezdeni c++-ban statikus tömb véletlen számokkal feltölteni ezt így papíron értem de már ezt sem tudom megcsinálni működően :/ aztán nyitni kell egy asm blokkot és ezt a mozgó átlagos részt emgcsinálni akinek van egy kis ideje valami vázlatot vagy kész feladatot írhatna :))



2014. ápr. 22. 11:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a mozgó átlaghoz ez a képlet kell elvileg: [A(n-1)+An+A(n+1)]/3, ahol n az index
2014. ápr. 22. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt a tanárom adta képletnek hogy ezt kell használni
2014. ápr. 22. 11:42
 4/5 Tengor ***** válasza:
Esetleg nézd át a korábbi anyagokat, hogy legyen némi rálátásod a dologra!
2014. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az itt is úgy megy, hogy felkínálsz egy összeget és ha annyiért valaki vállalja, akkor másnapra meg is van, ha nem akkor, meg megemeled az összeget.
2014. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!