Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Felsőoktatási intézményeken...

Szuperpocok kérdése:

Felsőoktatási intézményeken kívül, hol lehet még programozást tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit konyítani a dologhoz.

2014. ápr. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Számítógép előtt pl.
2014. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
100%
Otthon, parkban, kv-zóban. Igazából bárhol csak legyen netkapcsolat!
2014. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felsőoktatási intézményben nem programozást tanítanak, hanem azt, hogy hogyan kell. Általános hiba szokott lenni, hogy úgy jönnének frissen végzettek programozónak, hogy valójában fingja sincs az egész nyelvről, mert csak módszert tanult, de papírt kapott.


Legjobb módszer, ha leülsz a gép elé, és te magad az adott nyelvet ami tetszik, elkezded tanulni. Tutorialok, dokumentációk, példa kódok, komplett nyílt forrású alkalmazások vizsgálásával stb.

2014. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hol lehet megtanulni? Mint előttem is mondták bárhol, ha rászánod magad az önálló, autodidakta tanulásra.


Ha ezt képzettségi szinten is szeretnéd művelni, van OKJ-s képzés - ez a 54 213 05 OKJ-számú "Szoftverfejlesztő" nevű képesítés.

2014. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak számítógép előtt.

Ha otthon van számítógéped akkor otthon.


Hallottam már olyanról, hogy iskolában is lehet tanulni, de én még olyan embert nem láttam aki ott tanult meg.

2014. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Youtube-on van kismillió tutorial. Vannak kezdőknek írt programozói könyvek tonna számra ... még magyarul is. cplusplus.com-on meg microsoft oldalán az összes beépített c++ és c# függvényről és osztályról van kilóméternyi leírás. Olyan kényelmesen meg lehet tanulni programozni a mai világban, hogy az embernek anális orgazmusa van, mert annyira ki van nyalva a s*gge.


Vegyél valami ilyesmit elsőnek: [link]

... aztán ha végig rágtad vedd meg Bjarne Stroustrup C++ könyvét.

2014. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a "Tanuljunk meg C++ nyelven 24 perc alatt" könyvet ajánlom.

Kb fél óta alatt megtanulsz C++ nyelven profi szinten és nulla gyakorlással már meg is tudsz íni egy OP rendszert. Siess vele mert egy másik kérdésben gy srác pont OS-t akar írni, nehogy megelőzzön.

2014. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
/sarcasm
2014. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!