Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jó ötletek kellenének. Mivel...

Jó ötletek kellenének. Mivel már úgy érzem hogy képes vagyok otthonosabban mozogni a C# nyelvben, ötleteket kérek hogy milyen programot fejlesszek. Ötletek?

Figyelt kérdés

Már van egy alkalmazásom amely lassan elkészül

(Be lehet regisztrálni,bejelentkezni,termékeket föltölteni(reklámozni) és egyéb apróságok - MySQL-DB-vel)



2014. máj. 10. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szuper lehet, amit csinálsz. Elmehetsz szerver-kliens alapok felé is. Pl én már csináltam POP3 (email) alapú, és felhő alapú (dropbox) távoli prancsvégrehajtást is. Előbbihez az openpop.dll kell, második az bonyolultabb, dropbox api, sharpbox.dll is kell hozzá. Ha kedved van hozzá javaslom az emaileset előbb, sokat tanulsz vele, fájl, registrykezelés területén is.
2014. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet. Érdekelnek a számomra újdonságok,tudsz erről nekem adni valami tutorial,pdf elérhetőséget,ahonnan te is elsajátítottad?
2014. máj. 10. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

OpenPop:

[link]

Sharpbox:

[link]


Első 100, hogy bonyolult lesz, emailessel én is szenvedtem, de kész :D Dropboxnál annyi, hogy kell saját account, regisztráltatni kell az alkalmazásod (kamu nevet is adhatsz), a lényeg amit a dropboxtól kapsz ConsumerKey és SecretKey, ezzel tudod az alkalmazásodnak biztosítani a kibejárást a felhőben. Ha nem megy dobj levelet, segítek mind2ben szívesen.

2014. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számos lehetőséged van, ha csak gyakorolni szeretnél akkor csinálhatnál pl.: valami total commander klónt.
2014. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utána nézek mindkét lehetőségnek :)
2014. máj. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!