Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP- SQL kiolvasásakor a...

PHP- SQL kiolvasásakor a táblába beillesztett változóknak miér nem tudom állítani a nagyságát és a szélességét?

Figyelt kérdés

Van 4 sql mezőm . Nevek, halálozás,ölés, lövések száma.

Az első nevek mezőt mikor beilleszti, a tábláknak más a méretük. es css ben sem engedia width-height-el vóaltoztatni



2014. máj. 21. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó a nicked, szerintem te tényleg nem érted a kérdést. Ha jól értem, a HTML megjelenésben akarod táblázatcellák méretét szabályozni, ennek semmi köze a PHP-hoz, még annál is kevesebb az SQL-hez.

A táblák viszont az adatbázisban vannak, azoknak nincs méretük ebben az értelemben, ahogy te használod.

2014. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huhh, ez tényleg ütős kérdés. A HTML/CSS problémádnak semmi köze a szerveroldali dolgokhoz (php/DB)...
2014. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csávó nagyon durván gányol, aztán mikor már ő sem érti a saját kódját, akkor kidob ide egy kérdést, hogy valaki oldja meg helyette...

Keressetek csak rá a nevére nyugodtan, érdemes.

2014. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem.. Gányoltam össze semmit meg értem mit akarok.csak valamiért nem megy..

Tehát akkor még 1x ... Az SQLből while ciklussal iratom ki az adatokat. Az SQl-ben Található Név / Játék / ölés / halál.

Ezeket iratom ki egymás mellé minden egyes embernek .

És az bajom hogy ezt betettem egy Tablázatba. aminek nem tudom állítani a TD méreteit igy össze vissza eltolja a dolgokat


###########################################


function sqlusers(){

$dbc = @mysqli_connect('localhost','root','','airsoft');

$q = "SELECT * FROM airsoft ORDER BY pont ASC";

$r = mysqli_query($dbc, $q);

if ($r) {

echo'<table class="tablakepek"><tr><td><u><b>Nevek</u></td><td><u>Játék</u></td><td><u>Halál</u></td><td><u>Lövéseid</u></td><td><u>Rang</u></td></tr>';

while ($sqlusername = mysqli_fetch_array($r)) {

$a=$sqlusername['Rang'];

include('content/rank.php');



echo'<table class="usertable" >';


echo '<tr><td><a href="#">'.$sqlusername['username'].'</a></td>'.'<td>'.$sqlusername['jatek'].'</td>

<td>'.$sqlusername['lott'].'</td><td>'.$sqlusername['halal'].'</td><td>'.$a.

'</td></tr>';


echo'</table>';


}


}

}


#################################

és hiába hivatkozom a CSS-ben az usertable nevezetu tablera, hiába adok a TD-jeinek width/heightet nem változtatja meg...

2014. máj. 22. 18:00
 5/5 A kérdező kommentje:
2014. máj. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!