Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » . Pas forrásállományokat . C...

. Pas forrásállományokat . C forrásállományra konvertáló programot keresek, amely a konverziót a lehető leghibamentesebben végrehajtja. Tudtok ilyen programokat vagy web-es szolgáltatásokat amelyek ezt a feladatot elvégzik?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatnád ezt például:

[link]

2014. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Orosz oldalaktól tartok picit de ránézek.
2014. máj. 28. 10:24
 3/23 iostream ***** válasza:
A kolléga beírta a google-be, hogy pascal to c converter (vagy valami hasonló kifejezést), és első helyen hozta azt. Sok egyebet is kidob, javaslom a keresők használatát, ha ilyen kérdésed van.
2014. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Így csináltam, ahogy iostream írja. Egyébként StackOverflow-n is ezt a PtoC programot ajánlják ugyanerre a kérdésre, azért mertem linkelni. Attól meg hogy .ru-ra végződik, meg orosz, nem biztos, hogy vírusos. :) De kereshetsz nem orosz letöltési helyet is hozzá a neve alapján. :D
2014. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen a keresőt én is tudom használni és a kérdést csak azért tettem fel, hogy hátha valaki tud olyat, amely a legjobb ezek közül, tehát a leghibamentesebben konvertál.
2014. máj. 28. 13:16
 6/23 anonim ***** válasza:

Mekkora állományokról van szó? Ha kicsi, akkor a nagy rész makrókkal meg find-and-replace-el megcsinálható.


De nem elég egyébként fejlécállományokat generálni? Aztán külön buildeled a pascal meg a c forrásokat, és szépen össze tudod linkelni az egészet.

2014. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 SimkoL ***** válasza:
Régebben én visszafelé próbálkoztam. Nincs 'normális' mivel Pascal-ban is C-ben is vannak spec. rövidítések. A rövidebbeket egyszerűbb kézzel átírni. vannak olyan dolgok amik az egyik nyelveben könnyen kivitelezhetők és a másik nyelvben 'litániát' kell írni ha nem használsz valami előre megírtat.
2014. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Régebben én visszafelé próbálkoztam. Nincs 'normális' mivel Pascal-ban is C-ben is vannak spec. rövidítések. A rövidebbeket egyszerűbb kézzel átírni. vannak olyan dolgok amik az egyik nyelveben könnyen kivitelezhetők és a másik nyelvben 'litániát' kell írni ha nem használsz valami előre megírtat."


Nem lehet? Hogy ne lehetne. A két nyelv kifejezőképessége egybeesik. Vagyis, amit C-vel ki tudsz fejezni, azt ki tudod Pascal-al is. Akkor mi a probléma?

2014. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 SimkoL ***** válasza:
Persze én azt nem vitatom, hogy mindkettővel meg lehet csinálni 'mindent', de 'géppel' még tökéletesen nem sikerült. Sok C++ kódot fordítottam Pascal-ra 'kézzel' és volt mikor megállt a tudomány :) utána kellett keresni, olvasni. Legjobb konvertáló az ember.
2014. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A legjobb konvertáló az ember, ha erre van anyagi forrás. Ha mondjuk 2-3 ember csinálja, amiből kettő tapasztalt, és egymás kódját review-olják, akkor az eredmény az, hogy nagyon jó lett a kódbázis minősége, a harmadik ember meg nagyon sokat tanult.


De általában erre nincs pénz.

2014. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!