Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell minecraft klienst...

Hogyan kell minecraft klienst csinalni?

Figyelt kérdés

Angol tudasom van szoval ha kell akkor az angol programok

nem allhatnak az utamba.Odaidg amugy eljutottam hogy kell MCP,Eclipse meg egy kis java programozasi tudas es eppen az utobbinal akadtam meg.Azt kene nekem megtanitani hogyan kell java-t programozni de valami olyan tutorial kene(akar angol is lehet) ami ilyesmire van kiterve.(Kliens keszites) vagy legalabbis ki fog terni hasonlo temara hogy megertsem a java nyelvet mert eddig ennyit tudok : System.out.println ("Hello"); es kb enyi XD.

Esetleg ha valaki tud akkor ilyen kliens "maker" programot is kuldhetne :D.



2014. máj. 29. 14:27
 1/3 Tengor ***** válasza:

1.) Mojang engedélye nélkül nem készíthetsz klienst

2.) Fordítva ülsz a lovon. Nem klienst kell megtanulni csinálni Java nyelven, hanem a Javat kell megtanulni és akkor lesz egy alapod, ami akár arra is elég, hogy csinálj egy klienst v. bármi mást.

3.) A neten számtalan Java tutorial van. Keresgess!

2014. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne készíthetnél egy ugyanúgy kommunikáló programot? Ennyi erővel a szabvány konnektorba való dugót sem gyárthatod le engedély nélkül. Ha meg HTTP protokollt használsz akkor is engedély kéne? Így nem tudnánk kommunikálni.


Tanuld meg a Java nyelvet és menni fog, ehhez speciális tutorial szerintem nem lesz.

2014. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tengor ***** válasza:

#2, mert a forráskódot fejti vissza, ami tilos a számára.

Egyébként lemásolhatja 0-ról a játékot. De ha erre képes a kérdező, akkor miért egy kis fantáziával többet is beletehet és akkor ő lehet a második Mojang.

2014. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!