Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Beadandó feladat programozásbó...

Beadandó feladat programozásból (JAVA), de olyasmit kellene csinálni amihez hasonlót még nem is csináltunk a tanárral. Szóval ha valaki megszánna ezügyben nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés

Nem szoktam neten kéregetni segítséget, ez az első de csak azért most is mert szó szerint semmit nem tudok kezdeni a feladattal. :

Html elemző


Html oldalból elemzi az infókat. Mailcimet a mailto.txt -be, az URL-eket az URL.txt-be, a site-címeket a SITE.txt-be gyûjti. Ha nincsenek ezek a txt-k, akkor létrehozza és beleírja a létrehozás dátumát [created ÉÉÉÉ.HH.NN]. Egyébként minden bõvítéskor beleírja a dátumot és az idõpontot [ÉÉÉÉ.HH.NN-ÓÓ:PP:SS] formában.


 mailcím: név@szerver

 URL: [protokoll:// ]szerver[/dokumentum] Figyelem, / helyet \ is

 szerver: az e-mail címbõl és az URL-bõl a szerver neve (makacs.poliod.hu)


Kezdetben menüből lehessen kiválasztani, hogy beolvasunk (ekkor htm vagy html állományt kell megadni) vagy a fenti három fájl közül melyik tartalma jelenjen meg a képernyőn, scrollozási lehetőséggel.



#Java #beadandó feladat
2014. jún. 3. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
És mit csináltatok eddig? Legalább kezdd el.
2014. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 iostream ***** válasza:

1. "de olyasmit kellene csinálni amihez hasonlót még nem is csináltunk a tanárral"


Ezt azért kétlem. A tanár azért tanár, mert tanult pedagógiát, így olyan alap dolgokkal tisztában van, hogy nincs értelme számonkérni olyat, amit nem adott le (vagy fel).


2. Ha nem tudsz egyedül kideríteni információkat akkor nincs sok jövőd a programozásban, nyugodtan kapj karót, és év végén hármassal átmész, jó lesz az.

2014. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
class, egyszerűbb feladatokat csináltunk, de semmilyen html vagy külső forrásos feladatot nem, se azt hogy egyáltalán hogy kell létrehozatni fájlokat vele és beleíratni. Második, igazad van, nem programozásban szeretnék továbbtanulni de mivel benne van a mostani tárgyaimban ezért muszály... Most kerek 4-es az átlagom és ez 2 jegyet fog érni
2014. jún. 3. 14:01
 4/8 A kérdező kommentje:
osztály, tömb, array, konzolos programok voltak még
2014. jún. 3. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Addig eljutottam, hogy elején kiválasztjuk h html-t elemzni akarunk vagy megnézni a fájlokat, ha a fájlokat megnézni akkor melyiket a 3 közül, és ha nincs létrehozva amelyiket kiválasztjuk akkor létrehozza. itt elakadtam. Azt hogy a html-t, vagyis ha az 1.-t választja akkor azt hogy kellene megcsinálni, meg hogy a dátumot hogy írjam bele a txt-kbe mikor létrehozza. beleírni tudom hogy kell, de a dátumot nem tudom
2014. jún. 3. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Jók a kérdéseid, csak angolra fordítsd le és írd be ide:)

2014. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval megvan hogy ha létrehozom a fájl akkor beleírja hogy mikor lett létrehozva. Már csak annyi kell, hogy hogy lehet a html-ből kikeresni a mail meg ezeket és beleírni a megfelelő txt-be, és a txt-ket kilehessen iratni.
2014. jún. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!