Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a különbség a C, a C++ és...

Mi a különbség a C, a C++ és a C# között?

Figyelt kérdés
Egyikhez sem értek, csak mindegyik C betűvel kezdődik.

2014. jún. 8. 11:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mindenki volt kezdő...emlékszem, hogy általános iskolás koromban nekem sem voltak evidensek a hibák a spectrum basicben, pedig az interpreter megjelölte a hibás sort. :)

és később, Pascalban sem volt minden evidens elsőre, pedig a Turbo Pascal egy igen jó fejlesztőkörnyezet volt, és pontosan mutatta a hiba helyét és okát...

2014. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 SimkoL ***** válasza:
Na és akkor most gondold el, hogy 'komolyabb' függvényeket - akarnak használni már az elején. ..és csodálkoznak, hogy nem vagy éppen nem úgy működik ahogy elgondolta. Holott ha egy kicsit utána olvasna a szintaktikájának egyből leesne. Ja és az angol...
2014. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
SimkoL, itt csak a legelső megfogalmazásoddal volt probléma. A C# is éppen olyan komoly nyelv, mint a C++ vagy a C. A többiben mindenben egyetértek veled. Tényleg csak erős C-s alapokkal szabadna C#-ot tanulni. Óbudai egyetemen pl. C#-al kezdik a programozás oktatást. Mikor óbudais haveromat korrepetáltam esélyem sem volt elmagyarázni, hogy mik azok a referencia objektumok, meg mutatók, vagy hogy egyáltalán a .NET mire épül fel .... csak lesett értetlenül, mint hal a szatyorban. Amúgy a programozói oktatás mindenhol gyalázatos. Nemrég államvizsgáztam Dunaújvárosban info szakon és túlzás nélkül állíthatom, hogy az államvizsgázók nagy része nem tudna kiíratni egy "hello world"-öt bármilyen nyelven.
2014. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A fenti hírek után mindig elkeseredek, hogy egyre több inkompetens programozó hagyja el az egyetemeket. Szinte már lehetetlen tanulni képes embereket felvenni cégekhez.


Utána eszembe jut, hogy ez az én munkám piaci árát növeli hosszútávon, és ez örömmel tölt el.

2014. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pontosan! Aki már programozóként dolgozik, annak csak jót tesz, hogy nem képeznek normális konkurenciát. Ennek ellenére én azért szeretném látni, hogy fejlődik az ország és szárnyal a gazdaság. De az az érzésem, hogy a jelenlegi politikai és gazdasági helyzet mellett 5-10 év és az ország lehúzódik a klotyón és még az IT-s multi cégek is elhúznak.
2014. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!