Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy póker program elkészítése...

Egy póker program elkészítése nagyon nehéz? Milyen programozási nyelveket kell hozzá ismernem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Hát mivel nulláról indulsz, igen, nagyon nehéz.


A nyelv meg mindegy.

2014. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Olyan póker programra gondolsz, ahol számítógép által vezért ellenfelek vannak? Mert az egy picit nehézkesebb. Ahhoz a programozás kevés, a matekot kell hozzá egyetemi szinten érteni.
2014. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem, úgy gondoltam, hogy emberek ellen játszok.
2014. jún. 21. 22:58
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

"Olyan póker programra gondolsz, ahol számítógép által vezért ellenfelek vannak? Mert az egy picit nehézkesebb. Ahhoz a programozás kevés, a matekot kell hozzá egyetemi szinten érteni."


:D

:DD

:DDD


Nem, egyáltalán nem kell. Az való igaz, ha egy valamire való kártyás programot szeretnél, akkor nem árt tudni számolni, egy kis elemi kombinatorika, meg ilyenek. Meg a póker egyébként is más.


Kérdező: Ha egy 2D-s grafikus programot szeretnél, esetleg hálózati játékkal, akkor ahhoz még nagyon sok van hátra. Egy kis karakteres mókához nagyon hamar el lehet jutni, meg ugye abban van az egész logika.

2014. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

"Nem, egyáltalán nem kell. "


Hát, akkor magyarázd meg nekem, hogy hogyan készítesz matematika tudás nélkül egy olyan mesterséges intelligenciát, amely valósághűen pókerezik, azaz a sikeressége hasonló egy emberi játékoshoz? Kíváncsi vagyok, matek nélkül ez hogy megy.

2014. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

"azaz a sikeressége hasonló egy emberi játékoshoz"


Egy milyen emberi játékoshoz? Hozzám? Vagy hozzád?


Egyébként meglepően egyszerű. Pókereztél már?

2014. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pókereztem.


Elismerem, hogy nem a legnehezebb feladatok közé tartozik egy ilyen megalkotása.


Legalábbis, ha az egyszerű megközelítést választod: azt, hogy pontos esélyeket számol, és ez alapján dönt. Viszont, ez önmagában nem lesz realisztikus. Nem fognak az emberhez hasonlítani a döntései.

2014. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

"Viszont, ez önmagában nem lesz realisztikus. Nem fognak az emberhez hasonlítani a döntései."


Ha ki tudnám találni, hogy mit akarsz..

De úgy egyszerűbb lesz, ha elmondod. Nem látom az egyetemi matekot az útvesztőben, amit elém tártál.

2014. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Btw a póker fajtája se mindegy. Szerintem egy 5 Card Draw Póker lényegesen egyszerűbb, mint a többi.
2014. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem nehéz, főleg ha a brainfuck, vagy a whitespace nevű programnyelvet használod. Pofonegyszerűek, rengeteg beépített funkcióval, és nagyon jól vannak dokumentálva a nyelvek. Szerintem kevesebb mint egy hét alatt kész lennél.
2014. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!