Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pontosan hogy is működik ez a...

Pontosan hogy is működik ez a kickstarter projekt létrehozás?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy komolyan kell venni, és nem szabad szétbarmolni, mondjuk egy movie makerrel készített introval. De szeretnék tippeket kérni. Azt tudom hogy nagyon mély belátást kell nyújtani a játékba az introval/gameplay-el.

A támogatóknak milyen fajta előnyöket érdemes felajánlani? A leírásban minek kell szerepelnie? Mennyit érdemes kérni egy projektért? És még ha ezeken kívül van hasznos tanácsotok kérlek írjátok meg! Fontos lenne, mert ez az első alkalmam, hogy kickstarterhez fordulok(egyrészt a motor lelicenceléséért) .



2014. jún. 25. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
az intro helyett a trailert értem, és a helyesírási hibákért elnézést jelenleg csak német billentyűzetem van.
2014. jún. 25. 21:12
 2/8 uno20001 ***** válasza:

Én itt: [link]

szinte csak társasjátékokat látok, egy darab számítógépes játékot se láttam, biztos lehet?

2014. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak. Bár én is nehezen találtam keresési szűrőt rájuk.
2014. jún. 25. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Magyar állampolgársággal nem tudsz kickstartert indítani. Sajnálom.


Ellenben az indiegogo-n nincsenek olyan erős megkötések, ott próbálkozz.


[link]

2014. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelmedbe ajánlom a kisckstarter szabályait:


[link]


A "Where is Kickstarter available?" pont, alatt megtalálod, mely országokban lehet indítani KS projektet.

2014. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt már tudom hogy mindenki a magyarokkal szúr ki :(
2014. jún. 26. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol kiszúrás ez a magyarokkal?
2014. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a magyarokkal kiszúrás. Ahogy elnéztem a rendszer 6 országban érhető el a közel 200-ból. Így nézve mindenkivel kib***ás...


Egyébként már írták, hogy az Indiegogo egy járható alternatíva.

2014. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!