Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Legjobb C# és html5, php...

Legjobb C# és html5, php könyvek Magyarországon?

Figyelt kérdés
HTML5-tel kapcsolatban találtam ezt a "Bemutatkozik a HTML5" című könyvet, viszont C# és php témakörben tudnátok ajánlani olyan könyveket, amik viszonylag rövid idő alatt (1-2 hónap) megtanítanak jól ezekre? Illetve bármi olyan könyv, vagy segédanyag, ami webes alkalmazások fejlesztésével foglalkozik.. köszi előre is!

2014. júl. 1. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

1) Felejtsd el a könyveket. Mire a boltokba kerülnek jó részük már elavult információt tartalmaz.

2) Felejtsd el a magyar nyelvű leírásokat. Rengeteg rossz fordítás kering.


Ismersz már valamilyen (más) programozási nyelvet?

2014. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobbak azok, amiket külföldről szerzel be, és frissek.
2014. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Phpból a Blackbook, de az is egy kissé elavult.
2014. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első évemet végeztem el az Eltén, c++ -t tanultunk :) köszönöm a válaszokat! Esetleg valami olyan oldal, ahol viszonylag olcsón tudom beszerezni (külföldről) a könyveket?
2014. júl. 1. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A könyveket nem kell elfelejteni, új dolgok tanulásához még mindig nagyon jó alapokat adnak, és egy nyelvnek a lényege nem változik még évek alatt sem. A HTML5 pl. egy szabvány, amit nem is fejlesztenek úgy, mint a prgnyelveket, sokáig állandó.
2014. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!