Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az Android és iOS között...

Az Android és iOS között mennyi különbség van?

Figyelt kérdés
Látom cégek úgy hirdetik az állásokat hogy "Android/iOS developer", és nem értem, hogy most akkor olyan kell aki az 1ikhez ért vagy mind2höz. Én most kezdem el az androidot, de sztem nem lesz könnyű menet, és az iOS-el csak összezavarnám magam. :/

2014. júl. 1. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen cégek általában csak mellékesként vállalnak mobil fejlesztést. Elég ritka, hogy valaki mind a kettőhöz értsen és ha ért is, valószínűleg az egyikhez jobban.


Amúgy meg cégenkét más, hogy mit írnak ki és mit várnak el.

Kérdezz rá, hogy hogy gondolják ezt.

2014. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy csak a vastagbetűs részre válaszoljak: ég és föld a kettő. Teljesen mások az alapelvek, az elsődleges nyelvek, a fejlesztőeszközök...
2014. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen van olyan, aki ért mindkettőhöz, de sokan specializálódnak inkább, és egy területre/mobilplatformra fókuszálnak inkább.
2014. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!