Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet androidról,...

Hogyan lehet androidról, windows phone-t gyártani?

Figyelt kérdés

Lenne egy android 4.2.2-es telóm, amire windows 7-et, vagy 8-at szeretnék tenni.

Hogyan lehet ezt megoldani?

Tudom, hogy valahogyan meglehet, de ên nem tudok ilyen drivereket meg stb-et írni.

Am. Kétmagos cortex arm a8-as, 1.3 GhZ proci, 512 ddr3-as ram, mali 400 3d-s grafikai gyorsító(tablet)?????


2014. júl. 11. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Apropo, nezz korul a kornyekeden mobilszervizeknek, mert 100% hogy ott fogsz kikotni, mert semmi eselyt nem adok arra hogy Te ezt megvalositsd, ellenben egy mukodeskeptelen elektronikai cuccod lesz. Azt vagy kihajitod, vagy megjavittatod


Sok sikert!

2014. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel nem fog rajta hardwareproblémák miatt elindulni, ezért lesz egy jó kis téglád. Szóval sehogy.
2014. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2014. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy valahogyan meglehet, de ên nem tudok ilyen drivereket meg stb-et írni."


Igen és pont ezért nem is fog menni a dolog.

2014. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetkosroli00 válasza:
Vannak jó kis launcherek a playen amik kis memó ig. ek és nagyon jók! talán még jobbak mint a win. láttam már youtuben azt amiről beszélsz de hozzáértés és jó vas kell alá. de szerintem is a hardver miatt nehézkes ez a dolog de ajánlani tudom a fennt említett launchereket! van 3D-s is szuper jók szerintem..
2014. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönóm a válaszokat
2014. aug. 6. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!