Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Böngészős MMORPG játék készítése?

Böngészős MMORPG játék készítése?

Figyelt kérdés
Egy videó alapján már elkezdtem, de csak 2 részt csinált meg a feltöltő, mert abbahagyta a sorozatot. Úgyhogy most van egy hibás login rendszer, és egy főoldal gomb ami csak frissít. (xD) Szóval ha valaki tudna küldeni egy linket amiben benne van hogy kell csinálni videó alapján, vagy leírással szeretném ha lehet. A programozáshoz nem profin, de valamennyire értek, szóval nem fognak nagy gondot okozni a scriptek, vagy az egyéb kódolási dolgok (pl.: PHP, HTML, CSS.) (Mellesleg valami olyasmire gondoltam mint a facebook-on van a Hero nevű játék, csak annyi különbséggel hogy itt nem lehet majd építeni, csak a karakterrel "bohóckodni" meg szimplán boltokba vásárolni. Szóval már megvan minden. Történet, hogy mik hogyan legyenek benne (pl.: boltok: fegyver-, ruha-, ékszerbolt.)stb... Esetleg amivel egy kis bajom lesz azok az ellenfél kinézete meg így alapjáraton ugye a design (dizájn). ) Válaszokat előre köszönöm!

2014. júl. 24. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

adatbázisterv, kapcsolatok?

menüpontok, melyik menüben mik vannak, mit lehet csinálni ott?

...


"hibás login rendszer, és egy főoldal gomb ami csak frissít"

ha ennyire nem értesz hozzá, akkor ez neked még a lehetetlen szint.


"hogy kell csinálni videó alapján, vagy leírással...

... nem fognak nagy gondot okozni a..."

persze, ha le van írva, hogy mit írjak le, nekem sem okozna gondot, hogy ugyanazt leírjam.

2014. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"A programozáshoz nem profin, de valamennyire értek, szóval nem fognak nagy gondot okozni a scriptek"


Már nem azért, de ha ez valóban így lenne, akkor:

1, nem videót kezdtél volna el nézni

2, nem itt kérdeznél


Egy ilyen elkészítése azért bonyolultabb dolog, nem fogsz találni rá egy "kész" leírást, mert aki tényleg ért hozzá, az nem olyan hülye, hogy nekiálljon egy ilyen tutorialt írni.

2014. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És akkor most egy normális választ kérnék mert:


1. ez csak számolás volt amiben nem jutottál el 5-ig.

2. igen, mert a videóban a feltöltő úgy csinálta, hogy a végén kommentbe kérte a néző, hogy írja meg a kódot az egyikhez, mert annyit variált hogy az valami hihetetlen.

3. igen, ha van leírás akkor nem okoz nagy gondot, mert egyszerűbb mint az hogy azt mondják neked " Csinálj egy játékot weboldallal, böngészővel, írd meg a motort, és kész, egy betűnyi segítséget nem kérhetsz. "..

4. Képzeld el, hogyha valaki ért valamihez, akkor az ha felteszi nem azért mert hülye, hanem azért, mert segíteni akar másoknak! De te vagy a hülye, ha ezt komolyan gondoltad: " nem fogsz találni rá egy "kész" leírást, mert aki tényleg ért hozzá, az nem olyan hülye, hogy nekiálljon egy ilyen tutorialt írni. "

5. Mit nem értesz azon, hogy tudok programozni, de nem mindent tudok fejből, nem jut eszembe azonnal minden istenverte kód amit teremtett a microsoft.

6. "adatbázisterv, kapcsolatok?

menüpontok, melyik menüben mik vannak, mit lehet csinálni ott? " ?? Adatbázisterv? Mire gondolsz itt? A MySql-ra? A Web-engine-re? Kapcsolatok? Itt mire gondoltál?? Őszintén ember.. Ha csak azért írsz hogy "Húú de okosnak tűnj", akkor lehet úgy is írni, hogy leírod mire gondolsz pontosan, mert kapcsolatok alatt sok dolgot lehet érteni, és adatbázisterv-re is. Mellesleg: Azért írtam ide, mert ez itt a GYAKORI KÉRDÉSEK!! Ahol KÉRDEZHETSZ. Eljutott az agyadig? Mellesleg azért néztem videót, és csináltam az alapján, mert nem vagyok egy multimilliomos cég, és könnyebb elkezdeni kezdőként videók meg leírások alapján, mint azt, hogy "Nesze semmi azt kezdjél vele valamit", mert szerintem te is elkezdted valahol, te is voltál 13, és neked is tanították!! Na. Akkor most hogy végre elmagyaráztam a dolgokat, egy normális választ kérnék. KÖSZI!!

2014. júl. 24. 20:39
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

AZT

A

KUTYA

FARKÁT


nem jutok szóhoz


egyszerre verném a fejem a falba és röhögném is halálra magam

2014. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, itt éppen egy login rendszert javítgatnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2014. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"te is voltál 13" ok no more questions
2014. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez beszarás! Videó alapján tanulni webes játék fejlesztését eleve halott ötlet. Még egy login rendszert sem tudsz összedobni magadtól, de már játékot akarsz készíteni. A hozzászólásaid alapján pedig a programozók gyöngyszeme lehetsz.


Ha már ilyen jól értesz hozzá, akkor ezt ajánlom figyelmedbe.

[link]

Itt mindent megtalálsz ahhoz, hogy egy remek játékot elkészíts.


Ha ez alapján sem meg, akkor inkább menj legózni vagy barby-zni!

2014. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Ott a probléma, hogy miután halálra röhögtem magam, nem tudok a normális sebességemmel írni, ezért rohadt rövid leszek.


NEM

FOGSZ

TE

ILYET

SOHA

A

BÜDÖS

ÉLETBEN

ÍRNI.


Egyébként, mert:

1.)Logint nem tudsz megírni.

2.)13 évesen és ezek után magadról azt képzeled, hogy ha azt írom, hogy 4>=3 || false != true ? $_SESSION['abcd'] = "abcd"; : echo "VILÁGVÉGE"; akkor elsőre érted, hogy mit írtam.

3.)Azt egy fejlesztőcsoportnak is évekbe telik megírni, JAVA!-ban. //flash.

4.)Annyira jót röhögtem, hogy menten megyek aludni, aminek következtében

#define true false

//happy debugging bitches!


Életesen komolytalan voltam. Komolytalanul. Nézz a szemembe, és mondd, hogy igazat mondtam! Na látod megy ez.

Azt hiszem, megőrültem a kérdéstől. Na megyek és veszek egy alpakát, már éhez a kanárim, meg ki kéne venni az akváriumból.

2014. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kössz az értelmes válaszokat amiben próbáltatok segíteni valamit. Köszönöm szépen! Magyarország jobban teljesít! A rohadek parasztok egyre többen vannak!!! Valaki kérdez hogy tudnának e neki segíteni valamit?? Rá válasz: " --- " NEEM B+!!! Magyarországon már csak marhulni tudnak az emberek! Egy egyszerű kißaszott linket nem tudtak volna bevágni válaszba, hogy nesze ha tudod kezdd el innen!! Ehelyett??

" NEM

FOGSZ

TE

ILYET

SOHA

A

BÜDÖS

ÉLETBEN

ÍRNI. "

Vagy:

" //happy debugging bitches! "

Köszönöm hogy ennyire normálisak a magyar emberek!!

(Hozzátenném, hogy kiírtam egy ANGOL hasonló kérdéses oldalra tegnap, és ott ma regggelre 3 válasz érkezett, mindbe csak segítettek, tutorial videókat és leírásokat küldtek és nem csak leßaszták az embert!!! Ennyit ér a magyar ember...... csak szemétkedni tud. ENNYI! Most mondja azt valaki hogy " Magyarország jobban teljesít!! "

2014. júl. 25. 08:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtak ilyeneket a válaszolók, hogy rájöjj nem vagy életképes programozni MÉG vagy talán soha nem tudják.

"

adatbázisterv, kapcsolatok?

menüpontok, melyik menüben mik vannak, mit lehet csinálni ott?

"


Ha ezt nem tudtad értelmezni akkor tényleg gondolkodj el azon, hogy miért kaptad azokat amiket kaptál a többi válaszolótól...


Egy nagy project (és azért egy RPG játék elég nagy szerintem) tervezéssel illik kezdeni.

2014. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!