Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám a leírásban...

Hogyan tudnám a leírásban szereplő értesítési rendszert wordpressbe integrálni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen értesítési rendszer, amit a netről szedtem le:

[link]

Arra lennék kíváncsi, hogyan lehetne kivitelezni, hogy ha az adott felhasználó be van jelentkezve a Wordpress oldalamba, és valaki válaszol egy kommentjébe, akkor megjelenjen egy olyan ablak, amit a picture one gomb megnyomásakor észlelünk.

Fontos lenne továbbá, hogy a profil képet be tudja kérni gravatar.comról, feltéve ha van, ha nincs akkor jelenítse meg az alap komment ikont (azt hiszem mystery man, vagy mi a neve.).

Ha lehetséges, a lehető legegyszerűbben magyarázzátok el számomra, mert nagyon új vagyok a programozás tekintetében és inkább tekintem magam bloggernek, mint programozónak.



#Wordpress #értesétési rendszer #komment értesítési rendszer #windows 8 alert
2014. júl. 24. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1., nézz utána, szerintem vannak hasonló wordpress modulok. Ha van PHP gyakorlatod azokat testre tudod szabni, ha nincs, akkor keress valakit, aki már csinált hasonlót.

Ha ott akadtál el, a Wordpress oldalakon alapból tiltott a PHP én olyankor execPHP plugint használok

2014. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben tévedsz, nincsenek hasonló pluginok.

Nem ismerek senkit, azért dobtam fel itt a kérdést

2014. aug. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!