Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy alap Arduino-val mennyire...

Egy alap Arduino-val mennyire lehet elszórakozni?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb kiadással mennyire széles a lehetőségek skálája? Mert láttam van pár ezer forintért is már, csak kérdés azzal mennyi mindent lehet csinálni.

2014. júl. 26. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz csinálni.

Elég sok dologra jó.

2014. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem értek hozzá, azért akarok venni, hogy megtanuljam, de mint kezdő cuccot nem szeretnék sokat rákölteni, amúgy is csak hobbi szinten érdekel. Láttam neten sok tutorial van, ezért így elbohóckodnék csak. De azért komolyabb dolgokat is kipróbálnék szívesen, persze nem olyan nagyokat, de mondjuk egy bluetoothos dolgot, hogy pl rc autót ps3 joystickal irányítani.
2014. júl. 27. 00:05
 3/3 anonim válasza:
Ha van elég elszántságod akkor remek szórakozás, megéri egy uno-t vagy egy mini-t venni, [link] -ról rendelni az egyikk legjobb döntés.
2014. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!