Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan választhatom le Nexus...

Hogyan választhatom le Nexus 5 telefonomat helyesen az usb-ről?

Figyelt kérdés
Eddig is zavaró volt és féltem, hogy kárt teszek a telefonomban, ha éppen valamilyen adat folyik át. Főleg, hogy most kezdtem programozni androidra (andr. sdk => eclipse) és developer módban végig láttam a parancssorokat, hogy mit csinált a telefonom. Win7 eszköz eltávolításban leakartam választani, de jelezte, hogy folyamatok mennek így nem tudtam leválasztani. (Végül a telefonon=> értesítések USB=> MTP leválasztásával sikerült valamit alkotnom) Kérdés, hogy ez így jó ?

2014. júl. 31. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogod és lehúzod.


A Windows csinál Memory mappingot, ami ezt jelenti, hogy másolásnál először a memóriába bufferel és szükség szerint onnan másol. Ezért nem szabad leválasztani csak úgy.


Ha valamelyik fél azt mondja, hogy le van választva akkor le van választva.


Amúgy ha tőből kirántod sem lehet baja, a debug módban is max csak szól, hogy gáz volt.


firmware frissítésnél viszont ne húzd le.

2014. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!