Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy ilyen programot nehéz...

Egy ilyen programot nehéz megírni? (java. )

Figyelt kérdés

Lényege annyi, hogyha be van kapcsolva a program és felmegyek egy weboldalra (Google Chrome-n belül), akkor ahogy azt megnyitotta rögtön zárja is be? (Vagy akár olyan bővítmény formájában is jó.)

Javahoz sajnos egyeltalán nem értek, egyedül a free pascalt ismerem, azt is csak kezdő szinten. Köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 3. 00:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Parental control néven találhatsz egy csomó készre megírtat.
2014. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyenre gondoltam. Nem a leendő (még sokára:D) gyerekimet akarom megvédeni az oldalaktól, hanem.. vegyük például a facebook.com-t. Annyi lenne az egész, hogyha én beírom az url-hez a [link] akkor egy pillanatra nyíljon meg, majd záruljon be.
2014. aug. 3. 00:38
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag blokkolni akarsz oldalakat nem? Mi a különbség?
2014. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy gyerekvédőnek hívják vagy simán siteblockernek, tökmindegy, az eredmény ugyanaz, létezik már ilyen.


Amúgy a nehézség relatív fogalom. Valakinek a Google-t használni is nehéz, nem hogy megírni egy programot.


Valószínűleg egy ilyen bővítményt is össze lehetne rakni kitartó guglizással, ám nem vagyok benne biztos, hogy a Java lesz a nyelv, amin plugint fogsz írni Chrome-hoz. Sokkal inkább JavaScript lesz, de nem merültem el ebben a témában.


Persze külön Java progit is írhatsz, ami effektíve nem épül be Chrome-ba. Selenium WebDriver-rel facán lehet vezérelni a böngészőt, de attól tartok ez verébre ágyúval jellegű megoldás és bonyolultabb is.

2014. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem akarom blokkolni az oldalt. Megnyiljon majd záruljon be. Itt fontos tégyező az, hogy nyiljon meg.
2014. aug. 3. 01:05
 6/31 A kérdező kommentje:
Mellesleg 15 éves vagyok, ezért még úgyse lenne szükségem ilyen "gyerekvédőre". :)
2014. aug. 3. 01:07
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan weboldal blokkoló is van, ami a megnyitott lapot zárja be. Nyugodtan nekiülhetnél keresni a "gyerekvédő" szón rugózás helyett.
2014. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan nyomatékosítsam, hogy NEM akarok semmiféle oldalt blokkolni. Szimplán: Ha az url = xyz -vel akkor zárja be az adott "tab"-t. Ennyi.
2014. aug. 3. 01:14
 9/31 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy van rengeteg oldal amiket ha megnyitok számolja, hogy eddig összesen hányat nyitottam meg. Én minnél többet akarok megnyitni, de ugye a gépem nem bírná, ha nagyon sokat nyitnék meg, ezért ahogy megnyitottam, zárja is be. Így számolja, és nem terheli a gépem.
2014. aug. 3. 01:18
 10/31 A kérdező kommentje:
Egy kis szóismétlés, de nézzétek el légyszíves.
2014. aug. 3. 01:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!