Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » (? ) C++ -ban szeretnék...

(? ) C++ -ban szeretnék segítséget kérni (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném ha komolyan vennétek a kérdésemet/kérésemet! 16 éves gimnazista vagyok matematikát tanulok emelt óraszámban, programozást 2 éve tanulok(egy szakkörön C++-t). A tudásom csak egy viszonyítási alapnak: a 2014-es emelt szintű érettségi programozói feladatát egy minimális google-s kereséssel megoldottam. A kérdésem pedig a következő: szeretek programozni iskolaidőben(tehát két hét múlva) heti 1-2 kétszer önszántamból(nem házi feladat miatt) állok neki vmilyen feladatnak amit találok, szeretnék találni egy levelező társat aki tudna feladatokat adni, ellenőrizni, segíteni és pár fortélyt,függvényt stb.. tanítani. Aki esetleg tudna ilyenben segíteni az legyenszives írni privátban és előre is nagyon megköszönöm



2014. aug. 18. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mas nem erdekel, csak a C++?
2014. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat a suliban azt tanulok, a többi nyelvhez közöm sincs (még :) )
2014. aug. 18. 19:24
 3/5 npdc válasza:
Szerintem felesleges túl sokat időzni a C++ - al, ha ennyire megy. Lehet ideje lenne kipróbálni a többi HASZNOS nyelvet is.
2014. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
npdc mit értesz a hasznos nyelvek alatt?
2014. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem még lenne hova fejlődni
2014. aug. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!