Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » DEVCPP alatt parancssorból...

DEVCPP alatt parancssorból hogy lehet fordítani? Egy éve még ment, most nem. Miért?

Figyelt kérdés

Egy éve sajnos nem tudom milyen DEVCPP változatot használtam, csak arra emlékszem rendkívül határozottan (mivel azt használtam), hogy parancssorból tudtam fordítani...

A mostani változatot letöltve ez már nem működik, miért?

Más Windows alatti C fejlesztőkörnyezet is jó lenne ami a parancssori fordítást lehetővé teszi, amennyiben itt nem oldható meg...

Esetleg valami régebbi változatot ahol biztosan működik a dolog, belinkelhet valaki, aki szokta használni...



2014. szept. 4. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Most akkor neked egy IDE kell, vagy csak egy fordító? A Dev-C++ tartalmaz fordítót csak nincs a PATH változóba betéve. Ha csak a fordító kell, akkor tedd föl a TDM-GCC-t: sf.net/projects/tdm-gcc/ A Dev-C++ generál Makefile-t a projekthez, tehát elég azt lefuttatni. Ha meg próbáltad és nem működik küldjél hibaüzenetet.
2014. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak a fordító kell, köszönöm.
2014. szept. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!