Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan lehet beszerezni a...

Honnan lehet beszerezni a Pascal-t, C-t, C++-ot, C#-t, Delphi-t, Java-t, Visual Basic-et . Stb?

Figyelt kérdés

Minél többre megírjátok, annál jobb.

Írhattok olyanról is, ami nincs benne a felsorolásban.

Ha megadjátok azt is, hogy milyen irodalomból lehet a legjobban megtanulni az adott nyelvet, azzal óriási segítséget adtok nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

ezek nagy része programnyelv, így azt nem szerzed be, max megtanulod. Olyan mintha megkérdezném, hogy honnan szerezzek be angol, francia, kínai nyelvet?


fordító kell max, és a netről, ha kicsit életképes vagy, akkor rátalálsz mindegyikre.

2010. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezekhez a nyelvekhez több dokumentum is van ingyenesen a www.doksi.hu -n (doksi böngésző-programozás/...). ezekből meglehet tanulni,példák és gyakorlatok is vannak.

C,C++,C#,Visual basic-hez fordító a Microsot Visual Studio-ban benne van.(a teljes verzióban,az expresszbe,csak vb...a 2008-at ajánlom,mert az .net 3.5-öt használ)

Pascal-hoz ingyenesen használható fordító:

[link]

Java-ban nem vagyok járatos és Delphi-ben sem.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fordítóprogramokat keresel. Először szerintem kell egy jó editor, vagy mégjobb a NetBeans. Fejlesztési környezet ugyanis nem mindig van. Pascal-hoz, Delphihez pl.

[link]

[link]

C++/C#/VB:

[link]

...

Java:

[link] (+NetBeans)


Stb: Google...

2010. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

c/c++-ra Codeblocks, nekem gyorsabb volt mint a visual studio, több compilert támogat (ha kell akkor a VS compilert is,de nem 50MB a telepítő, hanem 8, van beépített MinGW compilere (GCC windowsos portolása).

Javara jó a netbeans, de arra készülj lelkileg, hogy egy helyben felzabálja a gépedet...nekem valami bődületesen lassú volt.

ezekhez a nyelvekhez guglizással baromi sok egyetemi jegyzetet találhatsz.

2010. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag gyenge gépem van (Celeron 430 1,8 GHz, 1 GB RAM), de a NetBeans hasít.
2010. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Visual Basic-et le tudod tölteni ingyenesen a Microsoft weboldaláról.
2010. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!