Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Bat fájlba hogy lenne ez...

Bat fájlba hogy lenne ez lehetséges?

Figyelt kérdés

set /p valasz=Jelszo:

Ezt létrehoztam. és amikor írok, akkor látni lehet. azt akarnám megcsinálni, hogy amikor írok, akkor maradjon ugyan úgy ahogy van, tehát h ha megnyomom az A betüt akkor ne mutassa, de írja be. lehet érteni? :D


tehát amikor írok a Jelszo: után, akkor azt ne mutassa. de ha jót írtam be, akkor folytassa azt, amit megadtam neki. úgy emlékszem, hogy valami SSHD vagy milyen titkosítás volt az? vagy valami ilyesmi..


2014. szept. 27. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szövegszerkesztővel olvasható batch scriptbe minek jelszót tenni? Az nem nézi meg, aki nem akarja..
2014. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még tanuló vagyok, és kíváncsi vagyok rá, hogy hogy lenne ez lehetséges.... meg próbálkozni is szoktam.. szóval légyszi ne kérdéseket hanem válaszokat írj(atok)..
2014. szept. 28. 08:01
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy; nem a kérdésre válaszoltál.
2014. szept. 28. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!