Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Javaban valo programfejlesztes...

Javaban valo programfejleszteshez milyen gepkonfiguraciot erdemes hasznalni?

Figyelt kérdés
Mernok informatikusnak tanulok egyetemen, es nemsokara szuksegem lesz egy laptopra amin kenyelmes gyorsasaggal lehet Java programokat fejleszteni es futtatni. Mik a minimum javasolt hardverbeli kovetelmenyek? Ha akartok linkelhettek konkret gepet is...

2014. szept. 30. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Vicces, de szerintem inkább az IDE-t kell elbírni kényelmesen (ne kelljen fél percet várni, míg bejön a kódkieg., vagy átugrik valami másik helyre), a programfejlesztés meg elég tág.
2014. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanulási célra bőven elég egy ma kapható átlagos gép, akár 2GB RAM is.


A Java minimális rendszerkövetelményeit pedig azért ki lehet guglizni ("jdk system requirements").

2014. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megneztem a rendszerigenyet, de csak a minimumot irjak, en pedig egy olyan gepet szeretnek venni amit sokaig tudok majd hasznalni es nem a minimumra torekednek
2014. szept. 30. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hosszú távra tervezel, akkor a pénztárcádhoz mérve vedd meg a legjobb gépet. Szerintem.


Én egy 2.53Ghz-es i3-as procival és 4G RAM-mal operálok egy laptopon, simán elég nekem mindenre, tanuláshoz bőven sok volt. Most, meló keretében, ha nagyobb memóriaigényű programot kell írnom, akkor kicsiben tesztelem itt, nagyban meg a cég szerverén futtatom.


#2 voltam

2014. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!