Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Dark Basic Pro futattásnál...

A Dark Basic Pro futattásnál miért ad ki fekete képernyőt amikor egy 3d-s karaktert akarok berakni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Szóval már megcsináltam a mátrixot le is textúráztam fps nézetbe megcsináltam a kamera mozgást meg azt hogy tudjak járkálni be töltöttem egy textúrázott házat egy mozgó objektumot is de amikor megcsináltam egy rendesen mozgó 3ds emberkét azt becuccoltam és amikor futtatom a programot egyszerűen csak egy fekete képernyő fogad!Mikor 3ds maxba kitöröltem a fejét meg a két kezét akkor már úgy ahogy betöltötte és láttam is de akkor is kellett várni vagy 1-1,5 percet mire eltűnt a fekete képernyő!Régebben olvastam egy tutorialba hogy vagyis inkább csak emlékeztem hogy írtak valamit erről a fekete képernyő,sokáig betöltésről aztán meg is találtam azt az oldalt de ő nem 3ds karakterről írt hanem valami képpel csinált "valamit". (már nem tudom).

Ő emlitette hogy sokáig tart a betöltés hacsak nem ír hozzá egy külön parancssort de hát ez nem nagyon segített.Sz'al nem tudjátok mi a megoldás?



2014. szept. 30. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!