Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van a C4droid-hoz hasonló...

Van a C4droid-hoz hasonló alkalmazás androidra, amiben C# nyelven lehet programozni?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri a C4droidot:olyanra gondoltam,ahol le is futtathatom a programot,és a lementés úgy néz ki,hogy a program csinál egy apk-t,amit föl bírsz telepíteni.

2014. okt. 8. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, azt se tudod, hogyan épül fel az apk. Mellesleg androidon csak natívan tudsz programozni C-ben (és/vagy C++ban). Mindenek mellet a Üzleti Logikát meg Java-ban kell megírnod.


C# az a .NET frameworköt használ, amit csak is kizárólag a Windowson van.


Szóval nincs. Azaz utána se néztél merek rá fogadni.

2014. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké.

Én úgy döntöttem hogy megtanulok C-ben mindent amit C#-ban tudok,és megvan oldva...

2014. okt. 8. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:

#1: Kevered a szezont a fazonnnal. A forráskód megírásához használt nyelv és a végső bájtkód közt nincs szoros összefüggés.


A kedves kérdező egyébként valószínűleg valami ilyesmit keres:

[link]

2014. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi #3-as!

ez se rossz. :)

de igazából olyanra gondoltam, ami egy tényleges androidos alkalmazás, amit akár a play store-ból le lehet tölteni, és fejleszthetek console application-öket, amiket a terminál emulatorral lehetne megnyitni, szakasztott úgy mint a c4droidon, csak c# nyelvet használva.

mert én a c-hez annyira nem értek, mint a c#-hoz, és ez amolyan unaloműzésre kiváló lenne. :D

2014. okt. 11. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezesetben most hirtelen nincs ötletem. Nekem Terminal IDE van a telefonomon, de nem rémlik, hogy tudna C# -ot. Java devtools meg GCC/G++ biztosan van a csomagban, de C# compiler szerintem nincs.


...


UPDATE: [link]


You're welcome :)

2014. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A C# To Go-t már próbáltam régebben, de nem volt jó...
2014. okt. 11. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

andoid

van egy linux kernel ami c ben van irva c++ al

erre ráépül egy shell rész

na mos tmaga az oprendszer apk alkalamásokat tud telepiteni

apk meg jávában van irva

ha apk akarsz akkor javaban kell tanulnod

max linux kewrnel fogsz tudni irni de akár csinalhats egy új android rendszert is ami c ben irt appokat futtat

ez teljesen legális

de foghatsz kész kernelt is és arra épithetsz linux az

szabadon terjeszthető szabad a forráskódja de ugy még szabadabb ha te irod meg

2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!