Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ki tud működő letöltési...

Terminator888 kérdése:

Ki tud működő letöltési linket mely windows 7 64 bites os alá alkalmas forditó hasonlo, mint a Borland C++BuilderX (vagyis ami a gépi kódokat átforditja nekem forráskódra)?

Figyelt kérdés
gépi kódokat átforditja nekem forráskódra
2014. okt. 23. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Várjál, először te adj nekünk egy linket, ami lefordítja az általad használt nyelvet magyarra.
2014. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2014. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondom mire kell inkább:

Game balance átírása, exe fájlokban.

Forditó nélkül nem megy.


Dev C++ nem jo rá, vagy én vagyok noob.

2014. okt. 27. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Ehhez nem fordító, hanem disassembler kell meg sok-sok hozzáértés.

2. Az ilyesmi nem az exe-ben van tárolva.

2014. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

IDA már jön is le.


Gondoltam, hogy kell hozzáértés, nos, majd pár év múlva lesz, egyelőre nekem bőven elég annyi, ha a játékokban csak a számokat írom át.


Pl. mi mennyibe kerül pénzben- aranyban- nyersanyagban- egyebekben. Mennyi idő alatt van meg valami, stb...


Gondolom elejen csinálok pár extra bugot, de ez benne van, ha anno ki birtam tanulni az elder scrolls engine editort, akkor ez is menni fog pár hét alatt minimum (bugos) szinten.


Szóval köszönöm utolsó hozzászóló. :)

2014. okt. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!