Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám megoldani az...

Hogyan tudnám megoldani az alábbi problémát az autohotkey-el / javascript-tel?

Figyelt kérdés

Ugye van ez az autohotkey nevű program. Kikerestem nagynehezen benne, hogy egy oldal formjához hogy lehet eljutni: document.getElementById("content").children(2).children(2).children.login.name.value="Psanyi"

Na mármost, ha ezt én beírom a böngésző konzoljába, akkor kitölti, de autohotkey nem tölti ki (ComObjCreate("InternetExplorer.Application") ezt haszbálom a kitöltésre) elvileg ki kéne töltenie. Mert submitolni tudja ezzel: pwb.document.getElementById("content").children(2).children(2).children.login.submit()

csakhogy azt írja ki, hogy Nincs név, hát nincs név, mert nem írja bele.

Hol lehet a baj?



2014. okt. 28. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem magas.


De miért nem adsz ID-t annak a szerencsétlen formnak, mondjuk login, és akkor a 2 soros JS-ed ennyi lenne:

$('#login').submit();

Egy "picit" átláthatóbb lenne a dolog.

2014. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vágom, de nem én írtam az oldalt, meg nem is én üzemeltetem, én csak használni szeretném az adatait
2014. okt. 28. 18:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már rájöttem, úgy jó lesz, ha Class-t használok, csak elfejetettem megadni, hogy [0] ezért nem akarta megtalálni a classt
2014. okt. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!