Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges, hogy egy sima <p...

Lehetséges, hogy egy sima <p id="sajt">-nak adok egy value="valami"-t és azt a jquery $ ("#sajt"). Val () ;-val kiszedem belőle? Nekem eddig nem sikerült

Figyelt kérdés

A lényege az lenne a dolognak, hogy egy receptoldal typo-it úgy tudja módosítani/javítani a delikvens, hogy rákattint feljön egy div amibe van egy textbox kitöltve azzal a szöveggel amire rákattintott. Módosítja, submitolja (jquery.post()) és az pedig a háttérben adatbázisban updateli. Ugye ezt úgy szeretném megcsinálni, hogy az adatbázisba az ID alapján módosítsa az értéket. (Nem sikerült)

Ízelítő:

echo "<p id=\"recipeName\" value=\"{$recipeId}\">".$fullRecipe["name"]."</p>";

(((((Itt ha megnézem a Chrome-ban akkor van value értéke...)))))

var value = $("#recipeName").text(); //Ez jó

var recipeId = $("#recipeId").val(); //itt nuku


Esetleg máshogy kellene megközelíteni? Régen foglalkoztam jQuery-vel nagyon :(



2014. okt. 31. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ID-t csak akkor használj, ha csak egy helyen szerepel. Ha több elemnek is szeretnéd adni, akkor használj class-t.

A több elem kezelésére pedig ott az each(), erre példát én nem írok, a jQuery oldalán láthatsz párat:

[link]

2014. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Próbáltam each-csel de akkor gondolom az ID-n nem működik csak classon?

2014. okt. 31. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!