Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki ezt megtudná nekem...

Valaki ezt megtudná nekem csinálni c-be? Mert ötletem sincs, hogy hogy kéne és jó lenne megnézni, hogy mit kellett volna csinálni. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Az előző évek átlaghőmérsékletéhez (véletlen számok) megkérdezni 1-4 felhasználót az idei évi átlaghőmérsékletről, az ő értékeik alapján kiszámolni az idei évi átlaghőmérsékletet. Kiszámolni az előző évek átlaghőmérsékletét. Az idei és az előző évek januárjának átlaghőmérséklete. Az idei és az előző évek őszi átlaghőmérséklete.

Ezekhez még meg volt adva, hogy télen 0-10, tavasszal 10-20, nyáron 20-30, ősszel 15-25 fok közöttiek az átlagok.



2014. nov. 4. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A programozás vagy az értelmezés nem megy?
2014. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Programozás
2014. nov. 4. 11:19
 3/12 Tengor ***** válasza:

Ez mondjuk meglepő. Én már a feladatot sem értem. Ha az idei átlaghőmérsékleteket kérjük be, akkor az előző évekről honnan lesz adatunk?

Milyen átlagokat kell bekérni? Napiakat, haviakat? (gondolom utóbbi, bár nem egyértelmű)

2014. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

> akkor az előző évekről honnan lesz adatunk?


> Az előző évek átlaghőmérsékletéhez (véletlen számok)

2014. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tengor ***** válasza:

Áhhh, oké, akkor világos :D Köszi.

Hol a kávém?

2014. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha kész lesz kapsz!! :D
2014. nov. 4. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:

hogy haladsz? :D

megírni nem fogja neked senki csak ha valami nem megy segítünk.

2014. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bárki meg tudná írni, de senki nem fogja.

Essél neki.

2014. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az egész nem megy és azért kéne, hogy megtudjam nézni, hogy hogy kéne, de akkor tárgytalan.
2014. nov. 4. 13:09
 10/12 Tengor ***** válasza:
Tudsz-e adatot bekérni? Tudsz-e egy tömböt adatokkal feltölteni? Tudsz-e véletlen számokat generálni?
2014. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!