Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet saját kliens-t...

Hogy lehet saját kliens-t csinálni? (minecraft)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy legyen skinem. Tudom, hogy az lenne a legjobb ha megvenném, de most nem igazán van hozzá ikletem. Annyi lenne csak, hogy aki azt a kliens-t használja azzal lássuk egymás skinjét.

2014. nov. 10. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel ott van a "Java" a kulcsszavak közt, nyilván tudod, hogy a játék Javaban íródott, tehát remélem ismered a nyelvet.


Töltsd le az MCP-t, és a net.minecraft.client.entity.AbstractClientPlayer osztály konstruktorában, ha az adott playernek a neve egyezik valamelyik haverod nevével, akkor nem töltöd le a skint a SkinManager-en keresztül, hanem megadod az adott skin helyét a gépeden.

2014. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem inkább hasznalj Legendary MC-t ott is látjátok egymás skinét és nem is olyan bugos mint a MesterMc

Mc.legendary.hu

2014. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: tudom, hogy vannak ilyenek, csak a legtöbbet nem lehet modolni az anti-cheat miatt (azaz, hogy újrarakja magát ha változtatom a fájljait) vagy csak egyszerűen nem lehet modolni.
2014. nov. 11. 19:31
 4/6 A kérdező kommentje:
az 1.-nek pedig nem igazán volt dolgom vele, de nem hiszem, hogy bonyolultabb mint a html.
2014. nov. 11. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A html nem programozási nyelv, hanem egy leíró nyelv, tehát nem hasonlítanám össze a bonyolultságukat.


Egyébként minek akarod modolni a Legandary MC-t, mikor ott már alapból megvan az amit szeretnél?

2014. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy pont ugyan az mod összeállítás lenne benne mint amit szeretnék, ugyanis én nem a tekkit-el vagy az ftb modpackal szeretnék játsznani, hanem egy egyedileg összerakott modpackal.
2014. nov. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!