Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám jobban megtanuln...

Hogyan tudnám jobban megtanulni a Python-nyelvet, ha jelenleg nem értem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje vesszük, de nem nagyon értem. Akinek problémája volt vele, hogy sikerült megérteni? Milyen tanácsokat tudtok adni?

2014. nov. 17. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Megtanultam, hogy a program szemantikája láthatatlan karakterektől függ.
2014. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2014. nov. 17. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nos, ez a legegyszerűbb nyelvek között van. Viszont, ha ez sem megy, akkor lehet, hogy neked 1 picit többet kellene gyakorolgatnod. Mehetnek még a netes tutorialok, könyvek.
2014. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb programnyelvben szokás a kódot behúzással tagolni. Pythonban ez kötelező. Még egy if szerkezet is mást jelent, ha nincs behúzás, vagy ha van. Próbáld ki, és minden apróságot próbálgass!
2014. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igyekeztem jól tabulálni és megtanultam, hogy ebben az idióta nyelvben minden attól függ, hol van nem látható karakter és hogy mennyi van pontosan.
2014. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is tudd meg, hogy melyik verzióval dolgoztok.

Aztán tudok majd egyszerű példákat mutatni a szintaxishoz.

2014. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nyelv nem idióta, csak te nem állítottad be a szerkesztődet, hogy mindig ugyanazt a karaktert használja behúzásra. Ettől a nyelv még teljesen jó.
2014. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: ami problémám nekem volt vele, annak utánaolvastam könyvben meg neten, és próbálkoztam. Ha kicsit konkrétabb kérdést tennél fel, talán konkrétabb válaszokat kapnál.
2014. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hogyan van beállítva a szerkesztőd. Soha nem fogja helyetted kitalálni, hogy pl. a for-ban az if meddig tart.
2014. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es: igaz, de aki huzamosabb ideig képtelen megtalálni, hogy most miért nem működik úgy a kód, ahogy ő akarja, az nem lesz boldog az adott nyelv szintaxisától.


Sokakat pedig a Lisp zárójelei zavarnak, pedig ha túlélt több, mint 50 évet, akkor a Lisp aztán tudhat valamit.


Kérdező, hányas verziód van?

2014. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!