Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék csinálni a google...

Szeretnék csinálni a google play-re egy olyan alkalmazást ami ingyenes, és saját magam szerkeszteném meg! Milyen programok vannak szerkesztő? És havi díj van vagy nincs?

Figyelt kérdés
F
2014. nov. 20. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemnagyon értem a kérdés másadik részét:"Milyen programok vannak szerkesztő? És havi díj van vagy nincs?". Na mindegy alkalmazást úgy tudsz csinálni hogy beprogramozod általában Java és C++ nyelveken.
2014. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

Kell egy Android SDK és egy Eclipse, amibe a kettőt beleintegrálod. Ezzel már tudsz fejleszteni, a telefonodon tudod próbálgatni.

Ha Playre is akarod tenni, akkor be kell fizetni egyszeri 25$ körüli összeget és utána fel tudod oda is tenni az alkalmazásodat.

2014. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(vagy android stúdió, szerintem jobb, mint az Eclipse, bár vannak gyerekbetegségei, de ez csak személyes vélemény)


A programozást meg nem fogod megúszni, "összehúzogatós" szerkesztő nincsen.


Havi díj nincs, ahogy írták, egyszeri 25 dollárt kell befizetni, amennyiben pedig fizetős alkalmazást akarsz, (igen, ingyenest írtál, láttam), az esetben szükséged van egy számlaképes cégre is.

2014. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még magyarul sem tudsz, sürgősen felejtsd el a dolgot...
2014. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező privát üzenete:


Kövessy Dániel:

De igen!Kommunákciós versenyben nyernek ön meg egy......

2014. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!