Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual c# hoz Windows forms...

Visual c# hoz Windows forms applikáció hoz akarok Windows média player skint csinálni nekem a GUI editor t ajánlották. Honnan tudom letolteni?

Figyelt kérdés
Média player t akarok csinálni Visual c# 2008 express edition Windows forms applicationnal. De a Windows média player csak a . wmv formátum ot támogat és nem irhatom felül. Ezért akarok más skint csinálni. Javaslatra a GUI editor ral. De nem tudom honnan kellene letolteni..

2014. dec. 10. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugorj vissza úgy 50 leckét a programozás tananyagodban.
2014. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Idén kezdtem és már majdnem én vagyok az iskola legjobbja de azért köszi a biztatást..

És ezt a GUI editor dolgot nem én találtam ki..

2014. dec. 10. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még teljesen értelmetlen amit szeretnél.
2014. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A BASS audio library segít más formátumok lejátszásába:

[link]

Az nem csak skin vagy GUI kérdése...

2014. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem csak, hanem annak egyáltalán nem függvénye.
2014. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SimkoL ***** válasza:

Anno az FMOD-ot teszteltem, - hasonló a BASS-hoz - Delphi alatt, sok nyelvet 'támogat', de inkább maradtam egyedi komponens mellett, esetemben az AudioLab volt [link] ami dll-ek nélkül, csont nélkül futott, sok extrával. Nagyon jó a logikája, majdnem olyan mintha 'összekábeleznél' egy audiorendszert. Bár orosz a szerző, de minden leírás angolul vagy csak angolul van.

A kérdésed megfogalmazása alapján szerintem az FMOD, BASS és az általam említett AudioLab 'munkára fogása' nagyon nehéz lesz neked.

Emellett elmondanám, hogy WIN API hívásokkal bármit le tudsz játszani, amihez codek van telepítve a rendszerre.

2014. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!