Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ki hallott már a logischoolról?

Ki hallott már a logischoolról?

Figyelt kérdés
Programozni szeretnék.Mi a véleményetek a logiscoolról?

2014. dec. 27. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Szar!

Egy nagy ámítás!

Ha igazából akarsz programozni, akkor elősször a HTML-nek, majd a Visual Basicnek nézz utána. Az már kezdőknek is igazi programozási élményt nyújt.

2014. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

# 1/1 Időpont tegnap 23:56


A HTML nem programozás, és aki programozni akar az ne HTML-el kezdje, mert semmi köze a kettőnek egymáshoz. Visual Basic még esetleg, de az is inkább nem...


Kérdező:


A Logiscoolt nem ismerem annyira, honlapjukat nézve ez azért megbökte a csőrömet:

"A kurzusok díját havonta átutalással vagy bankszámlánkra történő befizetéssel, az adott hónap első órájáig kérjük befizetni." - Hmm... És ha banki szünnap? Meg első órájáig? Rá se teszi a bank az összeget éjjel... Tudom, hogy apróság, csak ez nekem fura. Elvileg ez egy komoly cég, ez viszont egy teljesen komolytalan kérés...

2014. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem sok dolog derült ki a honlapról, de ha közel van és nem fáj a havi 12 ezer, akkor egy hónap próba után majd meglátod érdemes-e folytatni. Ha van szabadon látogatható bemutatóóra, ez lenne az igazi. 1500 Ft nem sok egy óráért, ha az jó.


"az adott hónap első órájáig kérjük befizetni": az első óra nem január 1. 1:00-t jelenti, hanem az első tanórát a hónapban :D :D

2014. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

# 3/3 Időpont ma 14:21


Pedig hajnali kettőkor még csak ez volt az egyetlen logikus értelme. De most, hogy így mondod... :-D

2014. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kérlek egy kicsit pontosabban írjátok le! de Köszi :D
2014. dec. 29. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Na hogy döntöttél?


Én a Logiscool-ban oktatok. Ha van kérdés, írj bátran! :)

2015. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!