Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Cod2 Házi szerver, de hogyan?

Cod2 Házi szerver, de hogyan?

Figyelt kérdés
Valaki Tudna nekem részletes leírást adni a Cod2 házi szerver készítésérő. ja és ez a fajta nem fizetős. Guglit próbáltam.
2010. febr. 3. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

hamachi kell hozzá, ott öszekapcsoljátok a gépeket, majd akinek a legjobb a nete az indít egy szervert (a játékban, simán)

a többiek meg simán rákapcsolódnak

Ha ügyesek vagytok akkor ennyi.

Szervernévhez meg IP cím lesz beírva kb.

Nekünk 3éve volt kb 400as pingünk de jól tudtunk játszani.

2010. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A játékban simán lehet hostolni játékot, ott beállítasz mindent és kész. Ha routered van port forwarding szükséges, vagy használjatok hamachi-t. A házi szerver indítást sosem értettem, csak lan partihoz van értelme, ha csak néhány alkalomra is kell a szeró, akkor is ajánlom, hogy konzultálj néhány szerver hosting-al és állapodj meg velük abban, hogy pl havi 500ft-ért viszel egy 6 slotos szerót mondjuk, vagy amit akarsz. Annyid meg csak van...
2010. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi béreltünk szerót olcsó húsnak híg a leve.

az ilyen 500forintos szerverek azok (akkor) chello-n mentek egy padláson egy P4es géppel

A normális szerver bizony ott kezdődik hogy 1500\hó

Akkor van konzol felületed, (átlátható) és tényleg rendes a feltöltési sebessége a netnek amiről megy a gép.


Tapasztalat. az 550 forintos szerver az épp annyit tud mint ma egy chello fiberlóf@sz vagy digi alap... Mi is hamachin toljuk koleszba.

2010. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én normális hostingról beszéltem, 6 slotért nem kérhetnek 1500at, de ugye olyan csomaguk meg nincs is, ezért kell konzultálni velük. Van amelyikkel le lehet dumálni egyéni igényeket... ha pl mindig lelenne jelszavazva szal nem lenne publikus, csak haverok járnának fel. így akár 500ftért lehet kapni bőven egy akár 8 slotos szerót is sztem.
2010. febr. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha saját magad szeretnél belekezdeni, és netre is kiszeretnéd rakni nemcsak lan-ba szeretnéd használni, akkor használd a FireDaemon nevű szerver progit,az oldalon van leírás is hogy kell megcsinálni.
2010. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
NE csináld mert a szoftver rendörség bármelyik pillanatban lekaphat
2010. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na ne etessétek már szegényt..

Az internetes szerver üzemeltetés Lehetséges, nem büntetik..

Kicsit azért gondolkodni is kellene, mielőtt leírsz valamit.

Házi szerver készítés, HAMACHI nélkül minimum 7 mbit letöltés / 3 mbit feltöltés-re : [link]

Mindent szépen részletesen bemutatnak.

Szerintem megéri megnézni!

Ingyen szerverért: ernofylorant[kukac]hotmail[pont]com

Átküldöm a leírást, és onnantól ingyen szervereid lehetnek, úgy hogy nem kell neked futtatnod! :--)

És legális!

2011. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!