Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehetne elkészíteni a...

Hogy lehetne elkészíteni a leírásban taglalt Ingzen Ölelés alkalmazást Androidra? Esetleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Nos, azzal a ötlettel támadnám le a profikat, hogy hogy lehetne elkészíteni egz Ingyen Ölelés alkalmazást. Mivel nem valószínű napi 5-6 regnél több, így ahhoz nem kéne automatikus aktiváló e-mail. Úgy gondoltam, hogy amikor az appot megnyitja a felhasználó, regisztrálnia kell, és küld nekem egy emilt a rendszer, én megerősítem, majd be tud lépni, és az engedélyezett felhasználók véletlenszerűen meg tudják találni egymást, egz ölelés, akár beszélgetés erejére, majd értékelni tudják partnerüket.(a'la wundercar).Ha valakinek kiitelezhető ötlete/javítása van, esetleg létezik0, ne tartsa magában! Előre is köszönöm mindenkinek

2014. dec. 31. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen ötlet kell ehhez?

Konkrétan leírtad, hogy mit gondolsz, ezt nem olyan nehéz megcsinálni. (Bár ez relatív, mert egész sok dolog kell hozzá, már ha GPS alapon gondolod a "megtalálhatják egymást"-ot.)

Haladó programozóknak jó kis ujjgyakorlat lehet.


Kell maga az androdi kliens és egy jó kis szerver oldal, amivel kommunikál. A szerver lerendezi a levél küldést és a belépéses dolgokat, a gps pontok is ezzel szinkronizálnak stb.

2015. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, további szép napot.
2015. jan. 1. 22:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Apropó, tudnál valakit ajánlani?
2015. jan. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!