Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ismer valaki ingyenes fordítás...

Ismer valaki ingyenes fordítást managelő programot?

Figyelt kérdés
Csapatban szeretnénk fordítani és ehhez kéne egy egységes felület. Nem kell túl bonyolult de nem akarok érte fizetni, van egy két fizetős a piacon de horror árakat kérnek értük. Tudok hostolni is. Amit tudjon beimportált sorokat egy regisztráció után lehessen fordítani.

2014. dec. 31. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

make


Irsz egy scriptet ami a megadott git branchet checkoutolja, build-el make-el, csinal egy uj branch-et build-{timestamp} neven mondjuk becommitolja a fajlokat es felpusholja.


Szvsz eleg egyszeru, 5 soros script, 10 perc megirni, es csak egy build gep kell hozza, mar lehet hasznalni a meglevo git szervert

2014. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jajj. felreertettem.
2014. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazabol erre ugyanazt tudom mondani. git. git. git mindenre :)


Ha git-el van verziozva a forditas projekt, akkor a kozos munka megoldott, es minden fordito a sajat gepen olyan GUI-t hasznal a forditasra, amilyet akar, nem kell kozponti webes felulet.

2014. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én tudom használni a git et de a többiek nem, nem értik miért nincs ilyen program. És miért kéne nekik gitet tanulni. De ha nincs, hát nincs, mert eddig is gitet "használtunk"... :P
2014. dec. 31. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat, lehet hogy nem a legkonnyebb dolog a git, de viszont kb. mindenre hasznalhato :D
2014. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jenkins


Szívesen

2015. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!