Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha valaki a Google Translate...

Ha valaki a Google Translate API-ját használja azt mondják sok kérés után tiltja az IP-t a google. De miért?

Figyelt kérdés
Mármint ezt úgy értem ha chrome-ban be van kapcsolva a weboldalak automatikus forsítása akkoris bármennyi oldalt lefordít nekem pedig az rengeteg szó meg mondat nem? akkor mégis mennyi kérés után tiltja a google az IP-t vagy hogy van ez?
2015. jan. 13. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 weboldal 1 kérés. Ez inkább az automatikus scriptek miatt van, amik másodpercenként 100 kérést küldenek vagy többet. Ha te nem nézel 100 weboldalt 1 másodperc alatt, akkor ne aggódj!
2015. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja de akkor a pontos limit az mennyi? vagy ezt olyan bonyolult algoritmusok mondják meg mikor kell tiltani? ha pl. másodpercenként 50kérés-t küldök és ez mondjuk tart 10percig akkor tiltaná? vagy másodpercenként 25szó 20percig?
2015. jan. 13. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kézzel elértem egyszer a limitet a Google-nél, csak mondom.
2015. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Jó, mondjuk az nem pont a Translate volt. :) És hogy mennyi a limit: kísérletezd ki. A ban 24 órás ha jól emlékszem.

2015. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi a definíció hivatalosan: You may see "Our systems have detected unusual traffic from your computer network" if Google detects that a computer or phone on your network may be sending automated traffic to Google. - [link]


Hogy hogyan számolják, az nem publikus, még az is lehet, h havonta változik. Kísérletezd ki, ha... de inkább mégse. Tök felesleges ezzel játszani.


Ha semmiképpen sem akarod átlépni, akkor tartsd be a keresőrobotoknak javasolt 1 kérés / 60 másodperces limitet!

2015. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!