Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » DE-IK PTI mennyire színvonalas?

DE-IK PTI mennyire színvonalas?

Figyelt kérdés
ELTE után 2. az országban?

2015. jan. 21. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Eddig csak rosszat hallottam a Debreceni Egyetem Műszaki Karáról, sajnos személyes tapasztalatom nincs vele, mert nem oda járok, de tényleg mindenkinek akinek mondtam hogy oda is jelentkeztem mondta, hogy nagyon jól tettem, hogy nem első helyre raktam és nem oda kerültem be.
2015. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez Informatikai Kar...
2015. jan. 21. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de koránt sem a 2., az SZTE például jobb nála.

Kb programtervezőből ilyesmi a sorrend:

ELTE, SZTE, DE/Pannon, bár utóbbi kettő között nehéz már választani.

2015. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amióta Bátfai tanár úr átvette a progot, eléggé leépült a szakma. Amúgy semmi más gond nincs vele, vannak sallangtárgyak, mint mindenhol máshol. Én oda járok, most vagyok harmadéves.


Nézz szét, milyen tárgyaink vannak (ajánlom az oldal Tudnivalók menüpontját is)

[link]

2015. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És Kósával mi a helyzet?
2015. jan. 22. 17:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Kósa átment a mérnökinfósokhoz. Jó tanár, nagyon jól magyaráz, de az előadásai unalmasak. Prog1 és prog2 gyakorlatokon a számonkéréseket elég szigorúan veszi, próbálja majd kiakasztani a programodat.
2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaidat! Annyit esetleg még elárulnál, hogy milyen arányban végzik el az emberek, illetve mennyire sikeresen tudnak elhelyezkedni?
2015. jan. 22. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha megvan a diplomád és tényleg megy is a programozás, akkor gond nélkül találsz majd munkahelyet.


Az meg lényegtelen hányan végzik el, informatika/műszaki karokon elég szép arányban szoktak bukni az emberek, de azok általában leszarják az egészet.

2015. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85% bukik.
2015. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%

DE IK-PTI-re NE GYERE MERT INNEN MÉSZ NYUGDÍJBA, az első félév csak-csak elmegy, de amikor bejön a Magasszintű programozási nyelvek az lesz a szívás amig Bátfai tartja. Kb 90-a az évfolyamnak bukik van 10 ember aki a pontversenybe megajánlottal átmegy plusz akiket arcra ugy itél meg hogy bejönnek neki a többi hadd szenvedjen. Nem tanit semmit, előadásra nem éri meg bejárni időpazarlás, csak a filmajánlás megyen meg a bukott(vagy nem) cégéről beszél állandoan stb..

Nem tudom hogy miért pont a fő tárgyat bizták rá erre az emberre. És ő tartja a Prog1-2-t. Aprópó "szóbeli" vizsgán beugró van amit persze otthon kell megcsinálni mert egye a beugrónak ez a lényege, és nem az hogy ott helyben kell megcsinálni. A beugró jóval nehezebb mint maga a vizsga, és úgy szivat ahogy akar olyanokat kérdez amik nincsenek is benne a drágalátos Stroustrup C++-könyvben, Jah és persze kötelezően linuxot kell használni vizsgán mert ha nem akkor instant bukó. Úgyhogy vannak akik csak ezzel az 1-2 tárgyal éveket csúsznak mert ha még prog1-en valahogy átmész Prog2-n már csak vele fogsz találkozni.

úgyhogy bárki aki erre téved és olvassa ezt annak azt üzenem: FUSSATOK BOLONDOK!!!!!!!!

2015. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!