Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Létezik igazi exe to apk...

Létezik igazi exe to apk konverter program?

Figyelt kérdés

Eddig bármelyik hivatkozásra kattintottam, csak reklám jött be, meg egy csomó mást csináló program telepítő. Egyáltalán lehet exe-ből apk-t konvertálni?

Ha igen, akkor jöhetne egy link...


2015. jan. 27. 16:04
 1/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:
27%

Én még sosem hallottam ilyenről.

Szerintem nem létezik.

Az egyik egy windows alkalmazás

A másik meg egy Android.

Két másik programozási nyelv.

2015. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:

milyen alkalmazás kell Androidra?

Így egyszerűbb lenne.

2015. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Üdv!

Saját windowsos fejlesztésemet szerettem volna kipróbálni telefonon.

Vagy a másik megoldás, hogy belefolyok az Android fejlesztésbe.

A gondom az, hogy túl sok az info. Mert nem tudom, mi az igaz, mit kell telepítsek, hogy tudjak Androidra fejleszteni. Mert van olyan, hogy SDK, JDK, NetBeans, Eclipse, Android Stúdio, meg a fene tudja, mennyi még. És nem tudom, milyen sorrendben mit telepítsek fel. Ja, XP-m van, és marad is. Eddig bármilyen sorrendben próbáltam telepíteni a fejlesztői környezetet, mindig hibák tömkelege jött, kezdve azzal, hogy állítólag az Android nem kezeli a szóközös neveket, pl. Program Files. Próbáltam megváltoztatni, erre nem fogad el mást könyvtárt. Már a t.k.m tele van vele, napi 2 óra kínlódás után szoktam feladni a telepítést. Persze, igen, értek a Google-hoz, de nekem konkrét segítség kellene, hogy mit, honnan és milyen sorrendben kell felrakni.

2015. jan. 27. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Egy Android program az Android SDK-t használja nincs az a konverter, ami kitalálja, hova mit kössön be az alkalmazásodban.
2015. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Végülis az apk csak egy zip, szóval simán belerakhatsz egy exe-t mindenféle görcsölés nélkül. Bár az tény, hogy android-on nem fogod futtatni, de apk-ba még ettől függetlenül berakhatod, ha ahhoz szottyan kedved.
2015. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
XP...
2015. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen alkalmazás, ahogy olyan sincs ami Linux futtatható állományokat vagy csomagokat alakít át Windows exe-vé.

Nem kell csak a JDK-t és az Android Studiot feltelepíteni. XP-n nem fog menni az Android Studio, esetleg próbálkozhatsz azzal hogy helyette az SDK toolt töltöd le és más editort használsz.

2015. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!